




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне шкіряне Italico 1192 Tony Perotti з натуральної шкіри бика, лицьовий шар
Закривається на блискавку плюс додаткове відділення для карток і документів на кнопці з потайною кишенею на повну купюру. В основному відділенні 3 основні відділи для купюр плюс 2 відділення на блискавці для дрібниць, 2 потайних кишені, 8 кишеньок для карток.
Варіанти кольору: чорний, коричневий коньячний
Розмір: 19 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Italico |
| Категорія | портмоне |
| Бренд | Tony Perotti |
| Монетниця | Так |
| Увагу | Фактичний колір виробу, може відрізнятися від кольору на екрані монітора |
- Ціна: 5 850 ₴



