




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне портмоне Nevada 3504 moro коричневого кольору Tony Perotti. З натуральної шкіри бика найвищої якості, лицьовий шар.
Одне відділення для купюр. 4 кишеньки для карток та одна із системою швидкого виймання картки, всередині монетниця на кнопці.
Варіанти кольору: чорний, коричневий
Розмір 10.5х9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Nevada |
| Категорія | портмоне |
| Бренд | Tony Perotti |
| Монетниця | Так |
| Увагу | Фактичний колір виробу, може відрізнятися від кольору на екрані монітора |
- Ціна: 1 837 ₴


