



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне портмоне Viasorte 1165 navy синього кольору Tony Perotti з натуральної шкіри корови, найвищої якості, лицьовий шар.
Одне відділення для купюр. 4 кишеньки для карток, всередині монетниця на кнопці. Основне відділення фіксується внутрішньою кнопкою.
Варіанти кольору: чорний, коричневий, синий.
Розмір: 9 х 10,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Viasorte |
| Категорія | портмоне |
| Бренд | Tony Perotti |
| Монетниця | Так |
| Увагу | Фактичний колір виробу, може відрізнятися від кольору на екрані монітора |
- Ціна: 1 925 ₴

