




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка барсетка з відділенням для планшета 10' CAT The Project 83614;01 чорна
- одне основне відділення на блискавці;
- всередині ущільнене відділення для планшета до 10" на хлястику з липучкою;
- зовні на лицьовій стороні — вертикальна кишеня на блискавці;
- зовні на тильній стороні — кишеня на липучці;
- незнімний і регульований за довжиною плечовий ремінь
- Характеристикти
| Матеріал | Полиэстер |
|---|---|
| Відділення для планшета | 10" |
| Вік | Дорослі |
| Габарити |
Об'єм: 4 л. ВхШхГ 26.5х21х4.5 см. Вага: 0.24 кг. |
Застібка: блискавка
Передний карман
Кишеня на липучці на задній панелі
Відділення для планшета всередині
Регульований нанімний плечовий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
- Ціна: 1 291,50 ₴






