




Портмоне чоловіче шкіряне Contatto 534+RFID nero чорне Tony Perotti
Чоловіче портмоне з натуральної м'якої шкіри. Вироби колекції Contatto бренда Tony Perotti виготовлені з високоякісної м'якої телячої шкіри. Використана фурнітура сталевого кольору
- портмоне без застежки;
- всередині розташовані два відділи для купюр;
- відділення для монет на кнопці;
- три внутрішні кишені;
- чотири відділення для пластикових карток;
- чоловіче портмоне з RFID захистом;
- шкіряне портмоне упаковане у фірмову картонну коробку та пакет Tony Perotti.
Портмоне з RFID захистом — яка містить у собі шар зі спеціального покриття, який захищає Ваші карти від сканування та опалення грошей. Покриття блокує сигнал зчитувального сканера, запобігаючи впливу інфрачервоних променів або будь-яких інших впливів.
Дуже зручний гаманець, що містить необхідний мінімум відділень. Якісна м'яка шкіра, приємна на дотик.
Кольори: чорний
Розмір: 12.5х9.5 см
Характеристики
Матеріал
натуральна шкіра теляти найвищої якості
Колекція
Contatto
Орієнтація
горизонтальна
Монетниця
Да
Категорія
портмоне
Виробник
Tony Perotti
Фактичний колір виробу може відрізнятися від кольору на екрані монітора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монетниця | Так |
| Увагу | Фактичний колір виробу, може відрізнятися від кольору на екрані монітора |
- Ціна: 2 800,80 ₴



