



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка повсякденна на пояс CAT V-Power 84308;12 / Сумка бамбег 6L XL CAT V-Power 84308;12
Опис
у сумці розташоване одне основне відділення на блискавці;
на лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці та світловідбивна стрічка;
регульований по довжині поясний ремінь на пластиковій клямці.
Бренд CAT (США)
Колекція V-Power
Артикул 84308; 12
Матеріал Поліестер 600 D
Колір Чорний з жовтим
Розмір 50 х 21,5 х 9 см
Об'єм 6 л
Вага 0,21 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 21.5 см |
| Товщина | 9 см |
| Об`єм | 6 л |
| Вага | 210 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 1 077,30 ₴

