




n style="font-size:16px">Поясна сумка CATerpillar 84050 чорна Bum Bag Cat
Практична та довговічна модна модель-саше з жовтим логотипом бренду спереду – пропозиція для активних людей.
Однокамерний, із внутрішнім об'ємом 3 л, він вміщує безліч корисних речей.
Спереду є невелика кишеня з тканини, що не промокає, що захищає від проникнення вологи всередину. Усередині є додаткова невелика кишеня на блискавці.
Сумка CAT Bum Bags XL з колекції Signature виготовлена з якісної, міцної поліефірної тканини, виконана з технологією Ріпстоп та Доббі для збільшення міцності та довговічності.
Товстий ремінь на стегнах має велике регулювання по колу, а застібка на міцну пряжку додатково захищає від випадкового розстібання.
Додаткова бічна ручка забезпечує гнучкість у носінні та маневреність.
Габаритні розміри:
- ширина: 37 см
- Висота: 14 см
- Глибина: 11 см
- Місткість близько 3 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 11 см |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 1 672 ₴






