




Рюкзак повсякденний CAT Urban Mountaineer Matterhorn 84076; 201
Колекція Urban Mountaineer виготовлена з матеріалу - Ріпстоп (100% Lightweight Diamond Ripstop Polyester).
Ріпстоп - це тканина комбінованого переплетення, в структурі якого використана зміцнена армована нитка. Армована нитка, як правило, виготовляється з поліестеру або нейлону. Основна тканина може бути будь-якого складу, товщини та щільності.
Перевага такої тканини: підвищена міцність на розрив, дрібні порізи та дірки не можуть вільно розійтися, мала вага виробу, водонепроникність.
одне відділення на блискавці з двома бігунками, всередині якого розташована велика кишеня на липучці і дві сітчасті кишені на гумці;
зовні на лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці з двома бігунками всередині якої розташована сітчаста кишеня на блискавці і незнімний тримач-брелок для ключів;
зовні на лицьовій сороні розташована світловідбивна лямка для кріплення велосипедного ліхтаря;
зовнішні бічні сітчасті кишені на резинці;
міцна, верхня переносна ручка, регульовані плечові лямки, ущільнена та ергономічна спинка;
текстильний фіксатор на пластиковій клямці, що фіксується на грудях.
Характеристики
Бренд CAT
Модель Рюкзак повсякденний CAT Mountaineer 84076
Вид Рюкзаки
Тип Рюкзак повсякденний, Рюкзак спортивний
Габарити Об'єм: 29 л. ВхШхГ 46.5х32х30 см. Вага: 0.59 кг.
Підлога Унісекс
Бічні сітчасті кишені, Регульовані плечові ремені, Регульований нагрудний ремінь, Світловідбивна лямка для кріплення велосипедного ліхтаря
Матеріал зовнішній Поліетилен, Ріпстоп, Текстиль із синтетичних матеріалів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 29 л |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Жорсткий каркас, Водонепроникний кишеню, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 46.5 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 324,05 ₴

