


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс CAT CIty Adventure 84354.351
| Бренд | CAT |
|---|---|
| Тип | Сумки |
| Тип | Поясна сумка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал зовнішній | rPET, Поліестер, |
| Особливості | Задня кишеня, гачок із застібкою для ключів, Регульований поясний ремінь, Світловідбивна стрічка |
| Габарити | Об'єм: 1.5 л. ВхШхГ 10.5х32.5х9 см. Вага: 0.17 кг. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 32.5 см |
| Висота | 10.5 см |
| Товщина | 9 см |
| Об`єм | 1.5 л |
| Вага | 170 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 1 341,40 ₴

