
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка хакі CAT CIty Adventure Large Bum Bag 84426.
Матеріал: rPET, Поліестер. Розмір: L Об'єм: 3,5 л Вага: 0.21 кг. Габаритні розміри (ВхШхГ): 18х41х11 см. Передня кишеня на блискавці. Регульований поясний або плечовий ремінь. Задня панель із кишенею на блискавці. Внутрішні кишені в основному відділенні. Внутрішня кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Довжина | 41 см |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 11 см |
| Об`єм | 3.5 л |
| Вага | 210 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 1 346,15 ₴

