


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий червоний гаманець на фермуарі GL Classic 2205-9919A D.Red
Розміри 19*9*2 см
Жіночий шкіряний гаманець застібається на магніти. Усередині 2 відділення для купюр, 11 кишень для карток та відділення на блискавці. Зручне відділення на декоративній клямці-фермуарі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Classic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴

