




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка крос-боді жіноча з натуральної шкіри чорна BAGS4LIFE 8200 — ідеальний варіант для повсякденної міської суєти. У такому ритмі все має бути під рукою. Дизайн сумки продуманий до дрібниць, нічого зайвого, зручне, прекрасно організоване. З такою сумкою ви зможете взяти із собою все необхідне, адже завдяки своїм розмірам вона дуже містка, хоч і компактна на вигляд. Висота 19 см. Довжина по дну 28 см. Товщина 9 см. Сумка виготовлена з натуральної зернистої шкіри — міцного та довговічного матеріалу в чорному кольорі. Одне відділення сумки розташоване на лицьовій стороні, закривається змійкою, інше розділене кишенею-перегородкою на блискавці, є внутрішня кишеня на блискавці, органайзер для телефона та дрібниць. У комплекті знімний плечовий ремінь, що дає змогу носити сумку як у руці, так і на плечі. Фурнітура кольору чорний нікель.
"
Сумка крос-боді жіноча з натуральної шкіри чорна BAGS4LIFE 8200"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
19 см
Довжина
28 см
Товщина
9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bags4life |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см |
| Для кого | для жінок |
| Довжина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003491 |
| Колір фурнітури | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Мoдель | 8200 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Розмір | середні |
| Сезонність | Осінь/зима |
| Тип | Сумка |
| Товщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Ціна: 1 940 ₴

