




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bags4life |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Довжина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003744 |
| Колір фурнітури | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Товщина | 5 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Ціна: 2 380 ₴

