




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак через плече чоловічий тканинний чорний VOLUNTEER 1713-21 на одній лямці"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
31 см
Довжина
17 см
Товщина
9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volunteer |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Код | СЛ-00005578 |
| Мoдель | 1713-21 |
| Застежка | Молния |
| Колір фурнітури | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Як носити | у руці; на плечі |
| Для кого | для чоловіків |
- Ціна: 1 580 ₴

