



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка ділова для ноутбука DAVID JONES 686603 BLACK
Велика універсальна сумка на два відділення для ноутбука або документів. Усередині також є невелика кишеня для блокнота. До комплекту входить текстильний ремінець
37 x 27 x 9 см
| Спеціальний відділ для техніки | ноутбук 15" |
| Внутрішнє оздоблення | текстиль |
| Кількість основних відділів | 1 |
| Колір | чорний |
| Бренд | David Jones |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Колір | Чорний |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета, Відділення для ручок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Об`єм | 9 л |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 1 650 ₴

