




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри біла BAGS4LIFE 77138"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
білий
Висота
16 см
Довжина
12 см
Товщина
6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bags4life |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Для кого | для жінок |
| Довжина | 12 см мм |
| Застежка | застібка; клапан |
| Код | НФ-00016238 |
| Колір фурнітури | Бронза |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Мoдель | 77138 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Розмір | маленькі |
| Сезонність | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Товщина | 6 см мм |
| Фактура | Гладка |
| Як носити | на плечі |
- Ціна: 1 760 ₴





