




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча з натуральної шкіри чорна BAGS4LIFE 8168"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
13 см
Довжина
20 см
Товщина
4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bags4life |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Для кого | для жінок |
| Довжина | 20 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017135 |
| Колір фурнітури | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Мoдель | 8168 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Розмір | маленькі |
| Сезонність | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Товщина | 4 см мм |
| Фактура | Гладка |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Ціна: 1 580 ₴




