




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне мужское кожаное на застежке Italico 396A-Q Tony Perotti
Из натуральной кожи быка высшего качества, лицевой слой.
Классическое мужское портмоне в одно сложение, идеально подходит для кармана брюк. Внутри 2 отделения для купюр и потайное отделение под клапаном, 2 кармашка для карточек и 3 на откидном клапане, 2 с прозрачным окошком-сеточкой для удостоверений. Кошелек с монетницей на кнопке. Фирменная подкладка в клетку, бирка с голограммой логотипа фирмы. На внешней стороне находится тиснение фирменная черепашка, на внутренней надпись Tony Perotti.
Цвета: черный, коричневый.
Размер: 12x9.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна шкіра бика |
| Колекція | Italico |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Категорія | портмоне |
| Бренд | Tony Perotti |
| Монетниця | Так |
| Увагу | Фактичний колір виробу, може відрізнятися від кольору на екрані монітора |
- Ціна: 3 423 ₴





