



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне клатч шкіряний срібний жіночий ALFA RICCO 3838 Silver LB
Зручний функціональний жіночий гаманець-клатч на блискавці. В основному відділенні 3 основних відділи для купюр, 2 потаємні додаткові кишені, є відділення на блискавці для дрібниці, 8 кишеньок для карток і документів.
Розміри: 19*10*2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa Ricco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Сріблястий |
| Застібка | Блискавка, Ремінець |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴

