



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька тростина Doppler 16 спиць напівавтомат 741963 DMA синя
Стильний чоловіча парасолька тростину синього кольору від австрійського бренду Doppler, колекція Ліверпуль. Модель зібрана на потужному каркасі з 16 сталевих спиць. Парасолька автомат - відкривається з кнопки, закривається руками. Ручка гак із гладкої шкіри, виглядає дуже статусно.
Така парасолька стане вдалим доповненням Вашого образу в похмурі та дощові дні!
Характеристики парасольки тростини:
Механізм: Тростина напівавтомат 16 спиць
Довжина: 87 см
Вага: 584 г
Діаметр куполу: 102 см.
Ручка: натуральна шкіра
Спиці: сталь
Тканина: поліестер
Особливості: 16 спиць, шкіряна ручка
Чоловічі парасольки Doppler – гарантія 1 рік! Якість перевірена часом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doppler |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Система "антиветер" | Так |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 87 см |
| Вага парасольки | 584 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм парасольки | Автомат (напівавтомат) |
| Довжина в складеному вигляді | 87 см |
| Ручка (1) | Крюк, кожа |
| Механізм (1) | Автомат ( напівавтомат) |
| Довжина спиці | 60 см |
| Кількість спиць купола | 16 шт. |
- Ціна: 1 970,10 ₴

