



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденний рюкзак CAT Workwear 84559
Рюкзак CAT Workwear 84559 підходить для будь-яких життєвих ситуацій. Ви зможете використовувати його як для навчання, так і для спорту чи подорожей.
Зручна організація з безліччю відділень робить цей рюкзак незамінним помічником. Швидкий доступ до необхідних речей стає ще легшим завдяки продуманому дизайну.
Регульовані, м'які плечові ремені забезпечують максимальний комфорт, роблячи ношение рюкзакаrong> зручним навіть упродовж тривалого часу. Скажіть "ні" неприємним відчуттям від важких навантажень!
Виготовлений із міцного та надійного поліестеру, рюкзак CAT Workwear 84559 витримує щоденне використання, залишаючись водночас у чудовому стані впродовж довгого терміну.
Особливості товару- Регульовані плечові лямки для ергономічного комфорту.
- Бічні кишені для швидкого доступу до часто використовуваних речей.
- Верхні ручки для зручного перенесення.
- Вміщує документи формату А4.
- Основних відділень: 1
- Розміри: Об'єм 22 л, 40х32х12.5 см
- Вага: 600 г
- Матеріал: Поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12.5 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
- Ціна: 2 745,50 ₴

