




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне чоловіче шкіряне de sse LC47210-1 чорне
Шкіряне портмоне DE ESSE LC47210-1 на кнопці. Усередині 7 кишень для пластикових карток, 2 відділення для купюр і 2 кишені без застібки. Монетниця внутрішня, також закривається кнопкою.
- КолірЧорний
- Матеріал верхуШкіра натуральна
- Підкладка П/Е
- Відділення для візиток і карток 7
- Відділення для банкнот (шт) 3
- Кишені (шт) 2
- Монетниця Внутрішня на кнопці
- Розмір (В*Ш) (см) 9,5*11,5
- Товщина (см) 1.5
- Тип застібки Кнопка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підкладка | П/Е |
| Тип застежки | Кнопка |
| Монетниця | Внутрішня на кнопці |
| Розмір (В*Ш) (см) | 9,5*11,5 |
| Матеріал верху | Шкіра натуральна |
| Кишені (шт) | 2 |
| Товщина (см) | 1.5 |
| Количество отделений для визиток и карточек | 7 |
| Количество отделений для банкнот | 3 |
- Ціна: 916 ₴



