
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний портмоне Hugo Boss 42-606 чорний
Розмір: ширина 11,5, висота 10 см, товщина 2 см
Матеріал: натуральна шкіра Колір: BLACK
Стильне чоловіче портмоне з м'якої зернистої шкіри. Всередині 2 відділення для купюр і бічна кишенька на блискавці, 3 додаткові вузькі кишеньки для різних цілей, 4 відділення для візиток або банківських карток і монетниця на кнопці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 125 ₴

