

Жіноча ong>шкіряна сумка-мішок хобо 11270-2 виготовлена з високоякісної італійської тисної шкіри.
Чим приваблюють сумки хоб сучасних модниць? над такими моделями постійно експериментують відомі дизайнери — законодавачі стилю й моди. Вони цілеспрямовано змішують стилі, наприклад, з'єднують класичні каркасні сумки прямокутної форми з короткими подвійними ручками та сумки хобо у формі півмісяця. Отже, у них виходять унікальні та досить оригінальні вироби в незвичайному стилі, як-от ця модель сумки хобо з вигином і додатковим ременем, який можна носити як у руках, так і на плечі.
Сумка мешок 11270-2 закривається на блискавку. Усередині одне відділення, кишеня на блискавці та відкрита кишеня для смартфона. Зовні ззаду кишеня на змійці, куди ви можете покласти найнеобхідніші речі, які знадобляться вам без відкриття основного відділення сумки — це може бути ключі від машини, проїзний, пропуск в офіс і багато іншого. Зручно носити в руці та на плечі.
Ширина: 16 см
Висота: 26 см
Довжина: 34 см
Матеріал: натуральна шкіра
Жіночі шкіряні сумки від відомих українського виробника — це ексклюзивні атрибути сучасної жінки. Стильна, об'ємна сумка з натуральної шкіри стане чудовим доповненням образу. Такі моделі виготовлені виключно з високоякісної шкіри з використанням фірмової фурнітури. Сумки хобо чудово підходять як для повсякденного використання, так і для особливих випадків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 4 350 ₴

