



Гаманець жіночий класичний шкіряний під рептилію VERMARI 55020-1302 чорний
Гаманець жіночий VERMARI 55020-1302 середнього розміру виготовлений із високоякісної натуральної шкіри теляти. Із зовнішнього боку гаманця є відділення для зберігання монет, яке закривається на фермуар. Одна з головних переваг гаманця — це порівняно невеликі габарити та чудова функціональність. Виріб має достатню кількість відділень і додаткових кишень, що дає змогу легко розмістити все, що необхідно. Постачається в оригінальній картонній коробці.
Кількість відділень: - 2 вертикальні відділення для купюр - 5 слотів для візиток/банківських карток; - 1 прозоре ID-оконце під фото або документи; - подвійне відділення для дрібниць закривається на фемуар; - 3 прихованих кишеньки під документи/чики.
Розмір: 14х8.5х3.5 см Застібка: механічна кнопка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 534,50 ₴

