




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне чоловіче вертикальне шкіряне ALFA RICCO 3240 BLACK
Вертикальне містке шкіряне чоловіче портмоне на одне основне відділення під купюри та внутрішнє на блискавці. Усередині гаманця розташовані відкидні прозорі відділення під паспорт і права. Також усередині є десять відділень під картки та монетниця.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри: ширина 10,5 см, висота 13,5 см, товщина 2 см
Вертикальний шкіряний чоловічий гаманець Alfa Ricco, закривається на кнопку з хлястиком.
Всередині гаманця:
- 2 основні відділення для купюр
- 1 додаткове відділення на блискавці для купюр
- 1 відділення з розширювачами на кнопці для монет
- 1 вертикальна кишеня на блискавці
- 3 прилеглі потайні кишені
- 9 комірок під кредитні та дисконтні картки
- 2 великі прозорі відділення й 1 менше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa Ricco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
- Ціна: 1 627,50 ₴

