



Чоловіча шкіряна сумка-борсетка планшетка Luxon 422-8
Шукаєте сумку, яка підкреслить ваш смак і буде зручною щодня? Ця чоловіча сумка-месенджер — ідеальний вибір!
Сучасний мінімалістський дизайн підійде під будь-який образ від ділового костюма до повсякденних джинсів.
Виконана з гладкої шкіри високого класу. Довго зберігає форму та зовнішній вигляд.
Продумана функціональність
На лицьовій стороні розташована зовнішня кишеня на блискавці, вона забезпечує швидкий доступ до потрібних речей. Різноманітність кишень і відділень допоможе організувати вміст і швидко знаходити потрібні предмети.
Характеристики
- Сумка планшет
- Матеріал натуральна шкіра
- Розмір: 25,5 х 19 х 7 см
- Внутрішнє оздоблення текстиль
- Кількість основних відділів 2
- Ремінь через плече Так
- Різновид застібки блискавка
Катерея Luxon — це поєднання краси форм, елегантність дизайну та незаперечна якість своєї продукції! Торгова марка Luxon як виробник шкіргалантереї з'явилася всередині минулого століття. Компанія була створена наприкінці 1947 року італійським емігрантом, який прожив на території Австралії. Італійський майстер спочатку заснував цю компанію як маленький сімейний бізнес. сумка для відряджень шкіряна Всі товари вироблялися вручну, і в кожен виріб було вкладено душу майстра! Минув час, фірма зміцнять за ці роки стала відомою у всьому світі торговою маркою Luxon. Зараз ТМ Luxon є виробником розкішних і елегантних шкіряних чоловічих сумок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxon |
| Країна виробник | Австралія |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 636 ₴

