




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький червоний компактний гаманець DE ESSE LC669055-26 червоний з нової колекції. Модель закривається магнітами, прихованими під шкірою. Такий варіант застібки найпопулярніший у створенні сучасних аксесуарів.
Гаманець DE ESSE LC669055-26 червоний з м'якої натуральної шкіри. Незважаючи на невеликий розмір, модель містка. Всередині 1 кишеня для купюр, 8 кишень для пластикових карток і кишеня на блискавці зовні. Стильна сучасна модель вміщується навіть у найменшу сумочку. Обирайте стильні сучасні моделі українського бренду!
- Колір червоний
- Матеріал шкіра натуральна
- Підкладка П/Е
- Відділення для візиток і карток 8
- Відділення для банкнот - 1
- Кишені - 2
- Монетниця зовнішня на блискавці
- Розмір (В*Ш) (см) 9*11,5
- Товщина (см) 3
- Тип застібки магніт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підкладка | Шкіра натуральна |
| Тип застежки | Магніт |
| Монетниця | Зовнішня на блискавці |
| Розмір (В*Ш) (см) | 13,5*9 |
| Матеріал верху | Шкіра натуральна |
| Кишені (шт) | 3 |
| Товщина (см) | 1 |
| Количество отделений для визиток и карточек | 7 |
| Количество отделений для банкнот | 2 |
- Ціна: 1 051,20 ₴




