Під час замовлення вибрала" оплатити на пошті". Зателефонували, спочатку просили передоплату" 500 грн, потім оплату повністю (по іншому не надсилають ) та повідомили, що повернення немає Такі умови потрібно вказувати заздалегідь Та і взагалі, такий товар як "рюкзак " може бути повернений, якщо на пошті клієнт побачить якісь проблеми із товаро (рюкзак не входить у категорію товарів що не підлягають обміну (поверненню). Хоча про повернення з моєї сторони не йшло й мови, бо була зацікавлена в отриманні даного товару. При тому ,що обіцяли "фото" і що по ньому я можу "переконатись" що з товаром все добре.
Олександр Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вита Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Катерина Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ксения М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ввічливий продавець, гарне обслуговування, але рюкзак прибув без usb про який йдеться в описі товару. Сподіваюся, питання вирішиться найближчим часом.
Ксения
Швидко замінили рюкзачок на новий, з usb. Якість чудова. Все працює! Дякую за своєчасну допомогу!
Відгуки про компанію ЧЕМОДАН
Під час замовлення вибрала" оплатити на пошті".
Зателефонували, спочатку просили передоплату"
500 грн, потім оплату повністю (по іншому не надсилають ) та повідомили, що повернення немає
Такі умови потрібно вказувати заздалегідь
Та і взагалі, такий товар як "рюкзак " може бути повернений, якщо на пошті клієнт побачить якісь проблеми із товаро (рюкзак не входить у категорію товарів що не підлягають обміну (поверненню). Хоча про повернення з моєї сторони не йшло й мови, бо була зацікавлена в отриманні даного товару.
При тому ,що обіцяли "фото" і що по ньому я можу "переконатись" що з товаром все добре.
Ввічливий продавець, гарне обслуговування, але рюкзак прибув без usb про який йдеться в описі товару. Сподіваюся, питання вирішиться найближчим часом.
Швидко замінили рюкзачок на новий, з usb. Якість чудова. Все працює! Дякую за своєчасну допомогу!