




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак чоловічий з поліестера сірий SkyBow HighTech 1907
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Вміщує А4_УКР | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 15,6 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 32 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012392 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1907 |
| Толщина | 16 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 010 ₴

