




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Деловая женская сумка тканевая черная EPOL 6001-04"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
27 см
Довжина
38 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 13 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 38 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012381 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 6001-04 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 020 ₴


