




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
червоний
Висота
20 см
Довжина
12 см
Товщина
6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Красный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 12 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015463 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 6562 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 6 см мм |
| Фактура | зерниста; крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 500 ₴

