




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка вертикальная тканевая черная FOUVOR 2961-19"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
22 см
Довжина
18 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014887 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 2961-19 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 8 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 320 ₴

