




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка кросс-боди женская кожаная BAGS4LIFE 77246 бордовая
"
Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
червоний
Висота
14 см
Довжина
18 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Красный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | клапан; блискавка |
| Код | НФ-00009912 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 77246 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | Осень/зима |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | зерниста; крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 140 ₴




