




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи бежевая BAGS4LIFE 88329"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
13 см
Довжина
18 см
Товщина
5,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014957 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 88329 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 5,5 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 350 ₴

