




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи бежевая BAGS4LIFE 9523"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
12 см
Довжина
19 см
Товщина
6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 12 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 19 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00013736 |
| Цвет фурнитуры | Золото |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 9523 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 6 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 110 ₴

