




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи бежевая BAGS4LIFE 99133"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
18 см
Довжина
21 см
Товщина
11 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 21 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015449 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 99133 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | сумка-бананка |
| Толщина | 11 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 470 ₴

