




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи сиреневая BAGS4LIFE 8357"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бузковий
Висота
18 см
Довжина
27 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Сиреневый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012634 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 8357 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста; крокодил |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 140 ₴





