




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE 8519"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
18 см
Довжина
17 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 17 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016472 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 8519 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 610 ₴

