




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE H8101"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
12 см
Довжина
22 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 12 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 22 см мм |
| Застежка | застібка; клапан |
| Код | НФ-00015454 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 8101 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 8 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 060 ₴






