




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская кожаная светло-бежевая Vito Torelli 1065 1213"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
20 см
Довжина
26 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015312 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 3 |
| Мoдель | 1065 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 910 ₴

