




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка кросс-боди женская кожаная бежевая BAGS4LIFE 5555
"
Сумка кросс-боди женская кожаная бежевая BAGS4LIFE 5555"
"Бренд
BAGS4LIFE
Материал
натуральная кожа
Цвет
бежевый
Высота
14 см
Длина
26 см
Толщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00007487 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 3 |
| Мoдель | 5555 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 020 ₴

