


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка маленькая женская из натуральной кожи зеленая BAGS4LIFE 817"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
18 см
Довжина
24 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 24 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012212 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 817 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 860 ₴

