




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка на защелке для женщин кожаная бежевая Vito Torelli 1014 1075"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
18 см
Довжина
26 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | засувка; блискавка |
| Код | НФ-00000814 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1014 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 830 ₴

