




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-рюкзак женская из натуральной кожи фиолетовая BAGS4LIFE 21-13"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
фіолетовий
Висота
17 см
Довжина
12 см
Товщина
5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 12 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00013694 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 21-13 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | сумка-рюкзак |
| Толщина | 5 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 430 ₴

