




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мужской рюкзак для ноутбука из кожи Bags4life 6475 черный"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
43 см
Довжина
28 см
Товщина
11 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Количество отделений | 2 |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 43 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 15,6 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003748 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Толщина | 11 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 530 ₴

