




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мессенджер для мужчин кожаная черная BAGS4LIFE MAN 6458"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
19 см
Довжина
26 см
Товщина
5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 19 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003744 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 5 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 380 ₴

