



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская горизонтальная тканевая черная FOUVOR 2981-02"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
20 см
Довжина
26 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00013395 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 2981-02 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 8 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 970 ₴

