



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE 6886"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
19 см
Довжина
16 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 19 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 16 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014997 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мoдель | 6886 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 580 ₴

