



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка тканевая черная FOUVOR 2802-06"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
24 см
Довжина
32 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 24 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 32 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014882 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 2802-06 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Толщина | 9 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 630 ₴

